Ranczo AgroBanda

ADRES

97-226 Żelechlinek

KONTAKT

607 267 235
BILETY
AgroBanda Facebook

Atrakcje dla dzieci w województwie łódzkim

Ranczo AgroBanda - Wolica 10 > Bez kategorii > Atrakcje dla dzieci w województwie łódzkim

Województwo łódzkie ma dla dzieci szeroką ofertę ciekawych atrakcji. Mieszkańcom Łodzi i okolic z pewnością nie zabraknie propozycji, dotyczących spędzenia miło czasu wraz z dziećmi. Zobaczmy, jakie są najciekawsze atrakcje dla dzieci województwa łódzkiego.

Termy Uniejów

Uniejów to popularne uzdrowisko w województwie łódzkim, które skupia rodziny z dziećmi. Na miejscu można skorzystać ze zdrowotnych kąpieli, jak również cieszyć się wspaniałą rozrywką w wodzie. Termy Uniejów to kompleks termalno-rozrywkowy, w którym można skorzystać z gorących solanek, a woda w basenach uważana jest za leczniczą. Obiekt przygotował także brodziki dla dzieci oraz zjeżdżalnie, które przyciągają najmłodszych.

Arboretum w Rogowie

Arboretum w Rogowie zapewnia świetną atrakcję edukacyjną dla rodzin z dziećmi. W parku można podziwiać przepiękne rośliny i zdobyć wiedzę z zakresu botaniki. Arboretum podzielone jest na trzy części: alpinarium, kolekcje dendrologiczne i leśne powierzchnie doświadczalne. Każdy obszar obfituje w ciekawą roślinność i piękne krajobrazy.

Mandoria Miasto Przygód

Jest to jeden z najpopularniejszych obiektów w województwie łódzkim, do którego chętnie przybywają rodziny z dziećmi. Na miejscu można znaleźć mnóstwo atrakcji, które na pewno spodobają się najmłodszym. Park Mandoria jest usytuowany pod dachem, co znaczy, że z rozrywki można skorzystać bez względu na pogodę. Wśród atrakcji możemy wyróżnić wiele karuzeli, łódki na wodzie, zjeżdżalnie, gabinet luster oraz trzy rollercoastery, w tym jeden oferujący przejażdżkę w ciemności.

PGE Gigant Mocy

Jest to tematyczne centrum edukacyjne znajdujące się w centrum Bełchatowa. Na miejscu dzieci mogą zdobyć sporą dawkę wiedzy, przekazywaną w przystępny sposób, tak, aby zainteresować również najmłodszych. Tematem przewodnim w Gigancie Mocy jest wydobywanie węgla i innych surowców oraz ich wykorzystanie w różnych dziedzinach przemysłu.

Ranczo Agrobanda

Ranczo Agrobanda znajduje się w małej miejscowości Wolica w gminie Teklin, 45 km od Łodzi. Jest to mini zoo, w którym można zobaczyć wiele ciekawych gatunków zwierząt gospodarskich, poznać ich zwyczaje oraz potrzeby. Dzieci mają okazję przebywać w środowisku zwierząt, nakarmić je i zaprzyjaźnić z niektórymi okazami. Na terenie parku znajdują się także 2 place zabaw, stanowiące dodatkową rozrywkę dla najmłodszych. Zoo pozwala dzieciom poznać świat zwierząt, oferując zajęcia edukacyjne oraz wspaniałą zabawę podczas pobytu.

Ranczo AgroBanda - Wolica 10
Call Now Button