Ranczo AgroBanda

ADRES

97-226 Żelechlinek

KONTAKT

607 267 235
BILETY
AgroBanda Facebook

Urodziny w ZOO

Urodziny w ZOO – organizacja urodzin w mini zoo koło Łodzi

Jeżeli chcesz zorganizować dla swojego dziecka niezapomnianą imprezę urodzinową, pomyśl o przygotowaniu przyjęcia w małym ogrodzie zoologicznym, gdzie maluchy będą mogły skorzystać z szereg wspaniałych atrakcji. Ranczo Agrobanda to urocze miejsce niedaleko Łodzi, które oferuje możliwość urodzin w zoo dla dzieci z różnych grup wiekowych.

Dlaczego warto zorganizować urodziny w ZOO?

Urodziny to dla każdego dziecka bardzo ważny dzień. Jest to jedyna data w roku, kiedy to maluch może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wszyscy naokoło składają życzenia i dają prezenty, a wesoła atmosfera panuje od rana do wieczora. Dzień urodzin można uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym, korzystając z oferty mini zoo Ranczo Agrobanda w zakresie organizacji imprezy dla jubilata. Jest to świetna opcja na to, aby zapewnić maluchowi i jego przyjaciołom najlepszą rozrywkę w otoczeniu czworonożnych przyjaciół.

Podczas przyjęcia urodzinowego zaproszeni goście będą mogli zwiedzić mini zoo i zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi tam gatunkami zwierząt. Wiele z nich jest na tyle przyjaznych, że można do nich podejść, a nawet podać specjalnie przygotowaną karmę. Urodziny w zoo stanowią szansę na świetną zabawę, połączoną z doświadczeniem edukacyjnym, ponieważ podczas imprezy dzieci mogą dowiedzieć się bardzo dużo na temat zwyczajów i potrzeb mieszkańców parku.

Atrakcje dla dzieci podczas imprezy urodzinowej

Organizując urodziny w zoo, zapewniasz maluchom także dodatkowe atrakcje. Na terenie zoo dostępne są aż 2 place zabaw oraz dmuchaniec. Tak zorganizowana strefa rozrywki z pewnością spodoba się najmłodszym, zapewniając im przestrzeń do spożytkowania nagromadzonej energii.

Urodziny w zoo to także pyszny poczęstunek w strefie gastronomicznej dla każdego uczestnika przyjęcia. Nadzór nad przyjęciem pełnić będzie wykwalifikowana kadra pracowników, która zadba o to, aby każdy punkt wydarzenia został dobrze zorganizowany, a warunki były komfortowe i bezpieczne zarówno dla zwierząt, jak i dzieci.

Zapisy na urodziny w ZOO

Jeżeli chcesz zorganizować urodziny na terenie naszego zoo, zarezerwuj termin z wyprzedzeniem. Jest to bardzo ważne, ponieważ nasza ekipa potrzebuje czasu, aby wszystko zorganizować zgodnie z wymaganiami zamawiających oraz dostosować ofertę do oczekiwań dzieci. Zapraszamy do skorzystania z opcji urodzin w zoo wszystkich rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu maluchowi niezapomniane doznania w szczególny dzień.

Ranczo AgroBanda - Wolica 10
Call Now Button