Ranczo AgroBanda

ADRES

97-226 Żelechlinek

KONTAKT

607 267 235
BILETY
AgroBanda Facebook

Nasze ZOO

Miło będzie Was gościć

U nas możesz doświadczyć czegoś wyjątkowego – jesteśmy jedynym miejscem w kraju, gdzie masz szansę zobaczyć urocze mikro osiołki. To niezwykłe stworzenia, które zachwycają swoją małą posturą i uroczymi uszami. Jednak to nie wszystko.

Możesz u nas spotkać również  alpaki, które swoim miękkim i puszystym futerkiem przykuwają uwagę odwiedzających. A co powiesz na kangury? Tak, właśnie tutaj, w naszym kraju, możesz spotkać te skoczne ssaki, które z pewnością dostarczą ci wiele radości podczas obserwowania ich unikalnych skoków. Jeśli masz ochotę na nieco egzotyki, zobaczysz u nas również wielbłąda – majestatyczne zwierzę z charakterystycznymi garbami.

Niezapomniane wrażenie na ciebie zrobią także daniele, które swobodnie poruszają się po naszym terenie, emanując spokojem i elegancją. A jeśli lubisz zwierzęta gospodarskie, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość – możesz obcować z owieczkami i kózkami, które z pewnością rozbudzą twoje przywiązanie do natury.

Każde z naszych milusińskich to unikalne stworzenie, które czeka na twoją wizytę!

Co mówią o nas nasi Goście

 • Polecam dla rodzin z dziećmi możliwość karmienia zwierząt 🥕 i przejażdżki konne syper

  Wioleta Kwiatkowska Avatar Wioleta Kwiatkowska
  2023-05-16

  Ranczo Agrobanda to świetne zwierzaki bardzo oswojone które jedzą ci z ręki, super miejsce dla chwili relaksu z wędką(są małe jak i dużo większe rybki 🙂 place zabaw i dmuchaniec, strefa gastro, przemili właściciele i to wszystko w jednym miejscu! Polecam!!!! 🐎🐪 🦉🦈

  Darek Podymski Avatar Darek Podymski
  2023-05-30

  Ania lat 26 mega zadowolona 😂😂😂

  Kuba Zieliński Avatar Kuba Zieliński
  2023-06-04
 • Polecam,cudowne zwierzęta,oswojone z.ludźmi, milusińskie,bardzo zadbane,szukające kontaktu z człowiekiem,biegające luzem wiec kontakt naprawdę super,plac zabaw dla dzieci,dmuchany zamek(dodatkowo płatny).Cena za wejście przystępna.Miła obsługa.Drobne minusy to:tylko 1 stolik pod wiatą (przy małej gastronomii),nie bardzo było gdzie zjeść,2 stoliki na totalnym słońcu. Ogólnie pozytywne wrażenia,Dzieci zadowolone i to najważniejsze.

  Monika Kaa Avatar Monika Kaa
  2023-05-23

  Mega Świetne Miejsce na relax wśród wspaniałych zwierzaków:)

  Michal Damian Avatar Michal Damian
  2023-05-30

  Super Miejsce!!

  Dawid Pietrzyk Avatar Dawid Pietrzyk
  2023-05-06
 • Świetne miejsce, mały zadowolony, my również. Na pewno tu wrócimy.

  Kasia Bogatek Avatar Kasia Bogatek
  2023-05-06

  Fajne miejsce na niedzielny spacer. Polecam 🙂

  Natalia K Avatar Natalia K
  2023-05-30

  Super ze kózki biegają sobie poza ogrodzeniem. To świetna atrakcja dla dzieci. Można sobie upiec kiełbaskę przy ognisku, place zabaw. To miejsce jeszcze nie jest przesiąknięte zarabianiem pieniędzy.

  Sandra Kowalewska Avatar Sandra Kowalewska
  2023-05-23
Ranczo AgroBanda - Wolica 10
Call Now Button