Ranczo AgroBanda

ADRES

97-226 Żelechlinek

KONTAKT

607 267 235
BILETY
AgroBanda Facebook

Małe zoo dla dzieci – Ranczo Agrobanda

Ranczo AgroBanda - Wolica 10 > Małe zoo dla dzieci – Ranczo Agrobanda

Dzieci uwielbiają zwierzęta, a jeżeli chcesz im zapewnić ciekawą rozrywkę w otoczeniu przyjaznych zwierząt gospodarskich i oryginalnych gatunków, wybierz się do mini zoo niedaleko Łodzi. Ranczo Agrobanda to obiekt dostosowany także dla najmłodszych. Maluchy z pewnością znajdą tu dość rozrywki, aby cieszyć się wspaniałą zabawą przez cały dzień.

Mini zoo dla dzieci – co tutaj znajdziesz?

Ranczo Agrobanda to miejsce stworzone specjalnie dla rodzin z dziećmi. Rodzice, którzy chcą zapoznać swoje pociechy z różnymi gatunkami zwierząt i jednocześnie spędzić miło czas na świeżym powietrzu, mogą spędzić na miejscu wspaniały czas w otoczeniu przyjaznych gatunków, które na pewno spodobają się najmłodszym.

W małym ogrodzie zoologicznym masz szansę zapoznać się z uroczymi mikro osiołkami, które wzbudzają zachwyt u starszych i młodszych. Mikro osiołki to miłe zwierzątka, które wyróżniają się pięknymi uszkami i zgrabną, niewielką posturą. Dodatkowo w ranczu możesz przebywać wśród puchatych alpak oraz zobaczyć skaczące kangury. Na terenie obiektu wolno biegają także eleganckie i spokojne daniele.

Poznaj nasze zwierzęta z mini zoo koło Łodzi

Na terenie naszego zoo znajduje się już ponad 80 zwierząt, a wśród nich:

  • jelenie szlachetne;
  • osioł poitou;
  • daniele zwyczajne;
  • kangury rude;
  • alpaki;
  • nandu szare;
  • owce quessant;
  • wielbłądy dwugarbne;
  • zebrę równikową;
  • zebu karłowate.

Co więcej, maluchy mogą zapoznać się również ze zwierzętami gospodarskimi, takimi jak owieczki i kózki. Na terenie zoo można skorzystać z opcji karmienia zwierząt i zapoznać się z ich zwyczajami.

Dodatkowe atrakcje

Mini zoo Ranczo Agrobanda to świetna opcja dla tych, którzy chcą spędzić dzień w towarzystwie ciekawych gatunków zwierząt. Na miejscu można jednak skorzystać także z innego rodzaju rozrywki. Dla dzieci dostępne są aż 2 place zabaw oraz dmuchaniec, a dorośli mogą odpocząć przy łowieniu ryb. Ciekawa oferta gastronomiczna pozwoli zaspokoić głód i odpocząć przy kawie lub smacznym deserze.

Dlaczego warto wybrać się do mini zoo dla dzieci koło Łodzi?

Ranczo Agrobanda pozwala dzieciom spędzić wspaniały czas w towarzystwie zwierząt i dowiedzieć się więcej na temat rzadko spotykanych gatunków. Maluchy mają szansę zapoznać się z procesem karmienia i pielęgnacji zwierząt oraz poznać ich pochodzenie i historię. W niektóre weekendy organizowane są także ciekawe wydarzenia ze specjalnymi gośćmi, którzy dostarczają dodatkowej rozrywki. Zapraszamy do Ranczo Agrobanda całe rodziny, które uwielbiają obcować z naturą i zwierzętami.

Ranczo AgroBanda - Wolica 10
Call Now Button