Ranczo AgroBanda

ADRES

97-226 Żelechlinek

KONTAKT

607 267 235
BILETY
AgroBanda Facebook

Zajęcia ze zwierzętami w Ranczo Agrobanda

Ranczo AgroBanda - Wolica 10 > Zajęcia ze zwierzętami w Ranczo Agrobanda

W Ranczo Agrobanda, oprócz możliwości spędzenia relaksującego czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu zwierząt, oferujemy także zajęcia edukacyjne, które pozwolą pogłębić wiedzę na temat mieszkańców mini zoo. W obiekcie przebywa ponad 80 zwierząt, a każdy z nich jest wyjątkowy i ma wiele do zaoferowania. Podczas zajęć przekazywane są informacje na temat konkretnych gatunków, dzięki czemu zarówno maluchy, jak i osoby dorosłe mają szansę zapoznać się dokładnie z nowymi przyjaciółmi.

Zajęcia ze zwierzętami – szeroka oferta dla grup i rodzin

Ranczo Agrobanda powstało z myślą o zapewnieniu rozrywki osobom w różnym wieku. Zależy nam na tym, aby każdy, kto nas odwiedzi, a szczególnie dzieci, miały okazję zdobyć nowe doświadczenia i wyjść z farmy wzbogacone o nową wiedzę, która być może zwiększy ich miłość do zwierząt. Na zajęcia edukacyjne przyjmujemy grupy zorganizowane, które mogą zapisać się z wyprzedzeniem. Zapraszamy do skorzystania z oferty zarówno grupy rodzinne, jak i placówki szkolne, przedszkole czy kolonie dla dzieci.

Podczas zajęć ze zwierzętami uczestnicy wydarzenia mają szansę zapoznać się z wszystkimi dostępnymi w parku gatunkami. Niektóre z nich są bardzo przyjazne, dlatego można do nich podejść, a nawet pogłaskać. Zapewniamy także możliwość karmienia zwierząt, co pozwoli dzieciom doświadczyć procesu dbania o czworonożnych przyjaciół i pomoże nawiązać więź pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem. Zajęcia ze zwierzętami w Ranczo Agrobanda to edukacyjne przeżycie, które pozwala rozwinąć empatię i szacunek dla świata zwierząt. Dzieci mają szansę na zwiększenie interakcji z naturą, poprzez nawiązanie relacji z mieszkańcami naszego zoo.

Wyjątkowe zwierzęta w Ranczo Agrobanda

Zorganizowane grupy chętnie korzystają z naszej oferty, ponieważ możliwość poznania unikalnych gatunków zwierząt gospodarskich stanowi świetną opcję na edukację poprzez działanie. Dzieci z pewnością docenią takie zajęcia, które będą dla nich znacznie lepszą rozrywką, niż standardowe lekcje w szkole.

Ranczo Agrobanda to miejsce przystosowane także dla najmłodszych. Na miejscu pracują wykwalifikowani opiekunowie, którzy sprawują pieczę nad bezpieczeństwem zwierząt i naszych gości. Zapraszamy do skorzystania z organizowanych zajęć ze zwierzętami grupy z różnych części Polski. Ranczo Agrobanda to małe zoo, które jednak oferuje wiele ciekawych atrakcji dla młodszych i starszych.

Ranczo AgroBanda - Wolica 10
Call Now Button