Ranczo AgroBanda

ADRES

97-226 Żelechlinek

KONTAKT

607 267 235
BILETY
AgroBanda Facebook

Gdzie zobaczyć zwierzęta tropikalne?

Ranczo AgroBanda - Wolica 10 > Bez kategorii > Gdzie zobaczyć zwierzęta tropikalne?

Polska nie jest krajem, w którym można zobaczyć zwierzęta tropikalne na wolności, a jednak miłośnicy przyrody chętnie odwiedzają miejsca, w których można podziwiać różne ciekawe gatunki. Na szczęście w naszym kraju nie brakuje obiektów, które przeniosą nas w sam środek tropików bez konieczności przekraczania granicy. Zobaczmy, gdzie można zobaczyć zwierzęta tropikalne.

Zwierzęta tropikalne, czyli jakie?

O zwierzętach tropikalnych mówimy w odniesieniu do organizmów, których środowiskiem naturalnym są klimaty tropikalne. Te grupy zwierząt najczęściej żyją na wolności na sawannach, w lasach tropikalnych czy na dzikich stepach. Chcąc zobaczyć naturalny świat tych gatunków, trzeba wybrać się w daleką wycieczkę lub udać się do specjalnie przygotowanego miejsca, w którym można zobaczyć oryginalne okazy, żyjące pod opieką wykwalifikowanych opiekunów.

Jednym z miejsc, w którym można zobaczyć niektóre zwierzęta tropikalne, jest Ranczo Agrobanda. To mini zoo stanowi świetną opcję dla wszystkich miłośników zwierząt, którzy chcą poznać gatunki gospodarskie, nie tylko te, które naturalnie żyją w Polsce. Ranczo Agrobanda położone jest ok. 45 km od Łodzi i zapewnia niesamowite wrażenia oraz możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, także wśród zwierząt egzotycznych. Wizyta na farmie Agrobanda pozwala zapoznać się z mieszkańcami zoo, pochodzącymi z różnych naturalnych środowisk. Taka wycieczka stanowi idealną okazję na to, aby zapoznać się z królestwem zwierząt i odkryć ich oczekiwania oraz potrzeby.

Dlaczego warto odwiedzić nasze zoo?

W mini zoo Ranczo Agrobanda nie tylko masz okazję poznać zwierzęta tropikalne, ale też nawiązać z nimi więź.  Na miejscu można skorzystać z możliwości karmienia zwierząt, co pozwoli nie tylko poznać zwyczaje żywieniowe określonych gatunków, ale też ich upodobania, dotyczące samego procesu karmienia.

Ranczo Agrobanda to miejsce, które przyciąga rodziny z dziećmi, dla których ważne jest nie tyle podziwianie ciekawych okazów, ile interakcja z nimi. W mini zoo mieszkają łagodne gatunki zwierząt, które są przystosowane do wzroku odwiedzających, dlatego wycieczka po parku jest bezpieczna także dla najmłodszych.

Zapraszamy do naszego zoo każdego, kto chce poznać tropikalne zwierzęta gospodarskie. Oferujemy ścieżkę edukacyjną oraz wiele możliwości zapoznania się z wybranym osobnikiem. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zbiorowych po wcześniejszym umówieniu.

Ranczo AgroBanda - Wolica 10
Call Now Button