Ranczo AgroBanda

ADRES

97-226 Żelechlinek

KONTAKT

607 267 235
BILETY
AgroBanda Facebook

Jak spędzić weekend z dzieckiem? Okolice Łodzi

Ranczo AgroBanda - Wolica 10 > Bez kategorii > Jak spędzić weekend z dzieckiem? Okolice Łodzi

W okolicy miasta Łódź można znaleźć wiele ciekawych atrakcji, które na pewno zaciekawią najmłodszych. Jeżeli poszukujesz pomysłu na weekendowy wypad z dzieckiem niedaleko Łodzi, mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Weekend z dzieckiem Łódź

W samej Łodzi można znaleźć wiele ciekawych propozycji, które zapewnią rozrywkę dzieciom i dorosłym. Jednym z takich miejsc jest Muzeum Kinematografii w Łodzi, które często oferuje wystawę specjalną dla dzieci. Najmłodsi z pewnością docenią Pałac Pełen Bajek, czyli opisaną w języku polskim i angielskim ekspozycję multimedialną, która przeniesie zwiedzających w magiczny świat popularnych bajek. Dzieci mogą poznać postacie kultowych kreskówek z czasów ich rodziców i dowiedzieć się, jak kiedyś tworzono takie animacje.

Dla lubiących spędzać czas aktywnie, świetną opcją będzie wypad w weekend do aquaparku Fala. W obiekcie można skorzystać z wodnych zabaw różnego rodzaju, ponieważ dostępne są ciekawe zjeżdżalnie oraz brodzik przeznaczony specjalnie dla maluszków. Aquapark to idealna propozycja dla wielbicieli wodnego szaleństwa.

W Łodzi funkcjonują także parki trampolin, które stanowią świetną atrakcję dla dzieci. Na trampolinach maluchy mają okazję dobrze spożytkować nagromadzoną energię podczas skakania. W takim miejscu każdego czeka świetna zabawa i mnóstwo humoru.

Jeżeli Twoje dzieci są już nieco starsze, zabierz je do Arena Laser Games, czyli parku laserowego, gdzie możecie pobawić się w rywalizację między grupami. Do dyspozycji otrzymacie laserowe pistolety, z którymi możecie udać się na przygodę przez tunele i labirynty, starając się pokonać wroga z przeciwnej drużyny.

Weekend z dzieckiem blisko Łodzi – park rozrywki a może zoo?

Jedną z najciekawszych atrakcji okolic Łodzi jest Park Rozrywki Mandoria, w którym można skorzystać z wielu karuzel, które zapewniają wspaniałą zabawę dla osób w różnym wieku. Mandoria przyciąga turystów bogatą scenerią oraz dostępem do ciekawych maszyn, które gwarantują zastrzyk adrenaliny i mnóstwo radości.

A jeżeli Twoje dzieci uwielbiają zwierzęta i chcesz, aby spędziły miło czas z przyjaznymi czworonożnymi przyjaciółmi, zabierz je do Ranczo Agrobanda. Nasze mini zoo oferuje świetną rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Tutaj możesz zapoznać się ze zwyczajami i sposobami pielęgnacji różnego rodzaju zwierząt gospodarskich. W zoo przebywają daniele, skoczne kangury oraz wielbłądy, które na pewno przyciągną uwagę najmłodszych Ranczo Agrobanda znajduje się ok. 45 km od Łodzi i stanowi świetny obiekt do zwiedzenia w wolny weekend.

Ranczo AgroBanda - Wolica 10
Call Now Button